Tlakomery na zápästie

3 položiek celkom
Tlakomer OMRON RS2 1
Tlakomer OMRON RS2
Skladom (> 5 ks)
€40,90

Základný model tlakomeru OMRON na zápästie.

RS2
Tlakomer OMRON RS4 1
Tlakomer OMRON RS4
Skladom (> 5 ks)
€62,90

Tlakomer na zápästie OMRON RS4 vďaka polohovému senzoru zabezpečí vždy správnu polohu zápästia počas meria a tým extra presné a spoľahlivé výsledky.

RS4
Tlakomer OMRON RS7 Intelli IT 1
€78,90

Absolútne bezhlučný tlakomer na zápästie s polohovým senzorom a bezdrôtovým Bluetooth prenosom dát. 

RS7 INTELLI IT

OMRON - svetová jednotka v domácom meraní krvného tlaku.

Tlakomery OMRON na zápästie iste oceníte na cestách, v práci, alebo pri diskrétnom meraní. Výhod zápästných tlakomerov v porovnaní s tlakomermi na pažu je niekoľko. Pri meraní nie je potrebné vyzliekať odev ani vyhŕňať rukáv. Tlakomery sú menšie a ľahšie v porovnaní s tlakomermi na pažu, takže sa aj jednoduchšie prenášajú. Zápästné tlakomery OMRON sú tiež vhodnejšie pre ludí so širokými pažami, nakoľko pri manžete umiestnenej na zápästí jej dĺžka vyhovuje takmer každému zápästiu. Vyššie modely tlakomerov OMRON sú vybavené polohovým senzorom, ktorý zabezpečí vždy správnu polohu zápästia počas merania a z toho vyplývajúcu vysokú presnosť nameraných výsledkov.

Ak sa potrebujete zorientovať v širokej ponuke tlakomerov OMRON, pozrite si prehľad typov a označení. Jednoducho zistíte či tlakomer o ktorý máte záujem je najnovším typom, alebo sa jedná o staršiu verziu s ukončenou výrobou. 

Mohlo by vás zaujímať:

Tabuľka porovnania vlastností a funkcií tlakomerov OMRON na zápästie.

Rady ako si vybrať digitálny tlakomer

Informácie ako si správne merať krvný tlak

Prehľad funkcií a technológií používaných v tlakomeroch OMRON