Tlakomery na zápästie

5 položiek celkom
Tlakomer OMRON RS1 01
€32,90

Základný model tlakomeru OMRON na zápästie. Rýchle a presné meranie bez vyhrnutia rukávu.

RS1
Tlakomer OMRON RS2 1
€42,90

Základný model tlakomeru OMRON na zápästie s indikátorom vysokého krvného tlaku a cestovným puzdrom.

RS2
Tlakomer OMRON RS4 1
€54,90

Tlakomer na zápästie OMRON RS4 vďaka polohovému senzoru zabezpečí vždy správnu polohu zápästia počas merania a tým extra presné a spoľahlivé výsledky. Rýchle a presné meranie...

RS4
Tlakomer OMRON RS7 Intelli IT 1
€74,90

Absolútne bezhlučný tlakomer na zápästie OMRON RS7 Intelli IT s bezdrôtovým Bluetooth prenosom dát do mobilných zariadení. Vďaka polohovému senzoru zabezpečí vždy správnu polohu...

RS7 INTELLI IT
Tlakomer omron nightview 01
€170,90

Tlakomer OMRON NightView je prvý domáci tlakomer určený na meranie krvného tlaku aj počas spánku. Absolútne bezhlučný. S bezdrôtovým Bluetooth prenosom dát do mobilných zariadení.

NIGHTVIEW

OMRON - svetová jednotka v domácom meraní krvného tlaku.

Zápästné tlakomery majú veľkú výhodu malých rozmerov a nízkej hmotnosti, čo určite oceníte ak potrebujete tlakomer nosiť so sebou napr. do práce či na cesty. Meranie je diskrétne a nie je potrebné si vyzliekať odev ani vyhŕňať rukáv. Vyššie modely tlakomerov OMRON sú vybavené polohovým senzorom, ktorý zabezpečí vždy správnu polohu zápästia počas merania a z toho vyplývajúcu vysokú presnosť nameraných výsledkov.

Mohlo by vás zaujímať:

Prehľadné porovnanie vlastností a funkcií tlakomerov OMRON na zápästie.

Rady ako si vybrať digitálny tlakomer

Informácie ako si správne merať krvný tlak

Prehľad funkcií a technológií používaných v tlakomeroch OMRON

Potrebujete sa zorientovať v množstve ponúkaných typov tlakomerov Omron? Alebo ste nenašli model tlakomeru ktorý hladáte? Možno sa jedná o starší typ s ukončenou výrobou, alebo distribúciou. Pozrite si prehľad typov a označení tlakomerov OMRON.