Krokomery

4 položiek celkom
krokomer omron HJ 325
Krokomer OMRON Walking Style IV
Momentálne nedostupné
€32,90

Krokomer OMRON Walking Style IV s unikátnym systémom snímania a novou funkciou merania samostatného, individuálneho úseku. Okrem iného vám zobrazí aj spotrebovanú...

HJ-325/C2
Krokomer OMRON Walking Style Pro HJ 322 01
Akcia
€46 –13 %
€39,90

Krokomer OMRON Walking Style Pro 2.0 s USB pripojením k počítaču a prístupom k online službe OMRON Bi-LINK.

HJ-322
Krokomer OMRON Jog Style HJ 300 03
€29,90

Krokomer OMRON Jog Style - kombinuje vlastnosti klasického krokomeru s meraním joggingových aktivít. Nový 3D senzor snímania pohybu.

HJA-300
Krokomer OMRON CaloriScan
€49,90

Monitor kalorickej spotreby CaloriScan. Viete koľko kalórií ste dnes spálili? Monitor kalorickej spotreby OMRON CaloriScan vám pomôže presne spočítať váš denný výdaj energie....

HJA-306/R

Najjednoduchšou formou pohybu a cvičenia je chôdza. Začleniť túto aktivitu do vášho života Vám pomôže krokomer OMRON. Stačí len vložiť osobné údaje a vykročiť.

S krokomerom OMRON máte ideálny prehľad o vašej fyzickej aktivite. Môžete vidieť, koľko energie ste spálili, koľko krokov a kilometrov ste prešli a budú vás trénovať a asistovať vám pri dosahovaní cieľov. Monitorovanie vášho osobného cvičenia sa určite odrazí i na vašej spokojnosti v oblasti zdravia. Je preukázané, že chôdza výrazne prispieva ku zníženiu krvného tlaku aj kardiovaskulárneho rizika. Na obmedzenie rizika chronických chorôb a na udržanie dlhodobého zdravia by sme mali prejsť 10 000 krokov denne. Pre úspešné zníženie hmotnosti by tento počet mal byť medzi 12 000 a 15 000 krokmi. Ak chceme budovať svalovú hmotu, mali by sme prejsť najmenej 3 000 (radšej viac) aeróbnych krokov denne. Väčšina krokomerov OMRON je vybavená 3D senzormi, dokážu fungovať aj vo vašom vrecku alebo batohu.

Tabuľka porovnania vlastností a funkcií krokomerov OMRON.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie